Dizayn Çizgi: Yaya yolu ve forklift yolu çizgileri, yönlendirme işaretleri,uyarı taramaları.

 

 

Depo çizgi ve işaretleri

Lojistik tesislerinde, forklift ve transpaletlerin hareketlerinin doğru bir şekilde yönetilmesi iş güvenliği açısından oldukça önemlidir.

Depolarda forkliftlerin kaza yapmadan yüklerini taşıması, yaya yolunu kullanan çalışanlara çarpmadan ilerlemesi için çizgi ve işaretler kullanılır.

Tehlikeli oluşan durumlarda, çalışanlar yaya yolundaki yönlendirme işaretlerini izleyerek tesisi en kısa sürede terk edebilmelidirler. Yaya yolu çizgileri ve yönlendirme işaretleri bu esasla hazırlanır.

İstif amaçlı hiza çizgileri, palet yerleşim kutuları, yer etiketleri ile deponun daha efektif kullanımı sağlanabilir.

Depolarda yol çizgilerini, yönlendirme işaretlerini, saha yerleşim planlanmasına uygun kutuları, istif hiza çizgilerini tasarlamak için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Deponuzda, zeminin durumu, işleyiş biçimi gibi parametreleri göz önüne alıp, en uygun boyayı kullanıp, en yakın takvimde iş planı yaparak size destek verebiliriz.

Yatay yerleşim yapılan depolar, raflı depolar, robot işletim sistemli akıllı depolar, çok katlı - geniş hacimli depolar gibi tüm boyut ve yapıda depolarda farklı çözümlerimizden yararlanmak için bizi arayınız.

ENG 

İş Güvenliği Çözümleri


Zemin çizgi ve işaretleri

5s çizgileri

Acil Çıkış Yolları

Depo çizgi ve işaretleri

Fabrika çizgi ve işaretleri

İş güvenliği çizgileri

Çizgilerin ve işaretlerin yenilenmesi

Yaya yolları ve forklift yolları

Taramalar ve uyarı işaretleri